Autor: Administrator,   data: 13.05.2013

XI Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

W dniu 13 maja 2013 w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku odbyły się imprezy w ramach XI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Uczelnia zaprezentowała trzy warsztaty, które cieszyły się zainteresowaniem, zarówno wśród najmłodszych uczniów, jak i tych starszych. Pracownicy Katedry Pedagogiki, Katedry Psychologii i Zakładu Bezpieczeństwa Wewnętrznego wraz ze Studentami zaprezentowali ciekawe imprezy, które pokazały różne oblicza pedagogiki i psychologii. Na szczególne wyróżnienie zasługuje impreza pod tytułem Kryminalistyka a Sherlock Holmes prowadzona przez dr Grażynę Kędzierską oraz Studentów z kierunku Pedagogika oraz Kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Na spotkanie z kryminalistyką przybyła młodzież szkół średnich, jak również przedstawiciele różnych uczelni wyższych.